БЕЗКОМПРОМІСНІ ТЕХНОЛОГІЇ
NISSAN JUKE Детальніше
ПРАГНИ БІЛЬШОГО
NISSAN QASHQAI

від 516 580 грн.

Детальніше
НАЗУСТРІЧ ПРИГОДАМ
NISSAN X-TRAIL

від 587 570 грн.

Детальніше
Програма лояльності Nissan
Додаткова вигода -15% Детальніше
Якісний шиномонтаж
Три переваги Детальніше
ГОТУЙТЕСЯ ДО БЕЗТЕРБОТНОГО ЛІТА
Літо починається тут Детальніше
НОВИЙ NISSAN NAVARA
ВИТРИВАЛИЙ ПИКАП, комфорт, можливості і технології Детальніше
Святкуйте з нами День Народження VIDI
Та вигравайте квадроцикл Yamaha* Детальніше
МОДЕЛЬНИЙ РЯД NISSAN
АКЦІЇ ВІД "ВІДІ-АРМАДА"
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
  • Служба підтримки:
  • +38 (044) 591 77 78
  • Контактний E-mail:
  • Контактний E-mail (Сервіс):
ПРО КОМПАНІЮ

Автомобілі Nissan та їх переваги

У сучасному світі автомобіль вже давно не є предметом розкоші. Він використовується в першу чергу для того, щоб швидко пересуватись як у місті, так і за його межами, що забезпечує максимальну свободу руху. На ринку щорічно з'являється безліч транспортних засобів, кожен з яких має свої відмінні риси. Існують і цілі бренди, які вже встигли завоювати велику кількість шанувальників по всьому світу. Одним з таких виступає автоконцерн Nissan. Його лінійка машин має чимало цікавих моделей, які є оптимальним рішенням у тих чи інших ситуаціях.

Правильний вибір

Для початку необхідно визначитися з тим, для якої мети ви плануєте використовувати Ніссан. Бренд пропонує своїм шанувальникам відразу кілька сегментів, в кожному з яких знайдуться гідні представники. Звертаємо увагу на кросовери, які відмінно підходять для ділових поїздок. Серед них особливо варто виділити: QASHQAIJUKE.

Не забуває виробник також про тих, хто бажає отримати більш потужні транспортні засоби, серед яких найбільш цікавими залишається нісан X-Trail. Цей позашляховик зможе забезпечити рух там, де інші машини не здатні і зрушити з місця. У той же час покупцям важливо, щоб автомобіль поєднував в собі міць і продуктивність, але при цьому залишався доступним.

Всі автомобілі цього бренду відрізняються високою якістю збірки. Власники автомобілів Нісан отримують впевненість в тому, що найближчим часом їм не доведеться відвідувати автосервіси. У той же час будь-які поломки можна буде швидко усунути, через те, що автоконцерн піклується про своїх клієнтів. Купити Ніссан нескладно, якщо звернутися в офіційний дилерський центр Nissan ВіДі-Армада.

*Спеціальна ціна – ціна, розрахована з урахуванням спеціальної пропозиції на автомобілі. Ціна є рекомендованою і може відрізнятися від остаточної ціни, запропонованої дилером Nissan ТОВ "ВІДІ-Армада" в Україні. 1Ви можете отримати кредит по програмі Nissan Finance для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011.