393 280 грн
Основні характеристики
Рік випуску 2019 г.
Тип кузова Кросовер 5 дв.
Тип ДВС см³ / Бензин
Тип КПП Механічна
Тип приводу Передній
Витрати пального (змішаний) 6 л/100 км
Читати повністю
Випробуйте авто в дії! Тест-драйв
Варіанти покупки Кредит trade-in
Опис

ОНОВЛЕНИЙ JUKE

Новий Nissan Juke 2018 року це міський кросовер з бездоганним сучасним дизайном, комфортним ергономічним салоном, ефективним двигуном. Оновлений Nissan Juke успішно поєднує в собі якість і новаторські технології, чудову динаміку та найвищу надійність. За кермом цього автомобіля ви отримаєте незабутні враження від подорожі. Новий Nissan Juke оснащений аудіосистемою з обємним звучанням, яка не дасть нудьгувати в дорозі, а інтелектуальні технології та неймовірні можливості персоналізації дозволять підлаштувати автомобіль під себе.
 

Особливості
kartinka-1.jpg
NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ. КОНЦЕПЦІЯ NISSAN INTELLIGENT MOBILITY ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ НОВИЙ ПОГЛЯД НА РОЛЬ АВТОМОБІЛЯ В НАШОМУ ЖИТТІ. ВОНА ДОПОМАГАЄ БІЛЬШ ВПЕВНЕНО ПОЧУВАТИСЯ ЗА КЕРМОМ, ДАРУЄ ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ ТА ВІДЧУТТЯ ЗВ’ЯЗКУ З НАВКОЛИШНІМ СВІТОМ. ВИБИРАЙТЕ БІЛЬШ СМІЛИВИЙ ТА ЯСКРАВИЙ СТИЛЬ КЕРУВАННЯ З ОНОВЛЕНИМ NISSAN JUKE. КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР ІЗ ТЕХНОЛОГІЯМИ INTELLIGENT MOBILITY, ЯКІ ВІДСТЕЖУЮТЬ , ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ НАВКОЛО ВАС НА ДОРОЗІ І ДОПОМАГАЮТЬ ПОПЕРЕДИТИ НЕБЕЗПЕКУ.

kartinka-2-audio.jpg
АУДІОСИСТЕМА BOSE® PERSONAL®

НОВА АУДІОСИСТЕМА BOSE® PERSONAL® ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ ШІСТЬ ДИНАМІКІВ, ДВА З ЯКИХ — ДИНАМІКИ ULTRA-NEARFIELD™ — ВМОНТОВАНІ ДО ПІДГОЛІВНИКА ВОДІЙСЬКОГО СИДІННЯ, ЩО РОБИТЬ NISSAN JUKE МРІЄЮ МЕЛОМАНА. РОЗРОБЛЕНА СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ NISSAN JUKE, ЦЯ АУДІОСИСТЕМА ЗАБЕЗПЕЧУЄ ФАНТАСТИЧНЕ ОБ’ЄМНЕ ЗВУЧАННЯ І ОСНАЩЕНА ПОВНІСТЮ РЕГУЛЬОВАНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ КЕРУВАННЯ, ЗА ДОПОМОГОЮ ЯКИХ МОЖНА НАЛАШТУВАТИ ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗВУЧАННЯ ЗА ВЛАСНИМ СМАКОМ.

kart-3-pribornaya-panel.jpg
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПАРКУВАННЯ. ВОНА ЗАБЕЗПЕЧУЄ ОГЛЯД 360 ГРАДУСІВ НАВКОЛО ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ, ЩО ДОЗВОЛЯЄ ПРИПАРКУВАТИ NISSAN JUKE, НЕ ДОКЛАДАЮЧИ ЗАЙВИХ ЗУСИЛЬ.

kartinka-4-vmestitelnost.jpg
АДАПТИВНІСТЬ ТА МІСТКІСТЬ

АВТОМОБІЛЬ ДОСТАТНЬО МІСТКИЙ, ЩОБ РОЗМІСТИТИ ДО П’ЯТИ ПАСАЖИРІВ І ЇХНІЙ БАГАЖ. РОЗМІР ВНУТРІШНЬОГО ПРОСТОРУ ЦЬОГО КОМПАКТНОГО КРОСОВЕРА ЗДИВУЄ ВАС. ЯКЩО СКЛАСТИ СИДІННЯ, ВАНТАЖОМІСТКІСТЬ NISSAN JUKE ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ БІЛЬШ НІЖ УТРИЧІ, АЛЕ НАВІТЬ У ТАКОМУ СТАНІ АВТОМОБІЛЬ МАЄ ЗРУЧНУ ОРГАНІЗАЦІЮ.

bezp1-1.jpg
КОМПЛЕКС СИСТЕМ АКТИВНОЇ БЕЗПЕКИ SAFETY SHIELD

В ОСНОВІ СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ NISSAN SAFETY SHIELD * ЛЕЖИТЬ КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО БЕЗПЕКИ, ЯКИМ МИ КЕРУЄМОСЯ ПРИ РОЗРОБЦІ ТА СКЛАДАННІ КОЖНОГО АВТОМОБІЛЯ, ЩОБ ВИ МОГЛИ ВПЕВНЕНО СІДАТИ ЗА КЕРМО.

bezpeka2-1.jpg
СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ОБ'ЄКТІВ, ЩО РУХАЮТЬСЯ

СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ ДОПОМОЖЕ ВАМ НЕ ТІЛЬКИ ПРИПАРКУВАТИ АВТОМОБІЛЬ, АЛЕ І БЕЗПЕЧНО ПОКИНУТИ МІСЦЕ СТОЯНКИ. ВІЗУАЛЬНІ І ЗВУКОВІ СИГНАЛИ СИСТЕМИ РОЗПІЗНАВАННЯ РУХОМИХ ОБ'ЄКТІВ ПОПЕРЕДЯТЬ ВАС ПРО ПОЯВУ ПОБЛИЗУ ВАС РУХОМИХ ОБ'ЄКТІВ.

bezpeka3-1.jpg
СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ «СЛІПИХ» ЗОН

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ СЛІПИХ ЗОН ПОПЕРЕДИТЬ ВАС ПРО НАЯВНІСТЬ В «СЛІПИЙ» ЗОНІ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ СИГНАЛОМ НА БІЧНОМУ ДЗЕРКАЛІ ЗАДНЬОГО ВИДУ І ДИСПЛЕЇ ADVANCED DRIVE-ASSIST. ПРИ НАСТУПНОМУ ВКЛЮЧЕННІ СИГНАЛУ ПОВОРОТУ СИСТЕМА ПОВТОРНО ПОПЕРЕДИТЬ ВОДІЯ ЗВУКОВИМ СИГНАЛОМ.

bezpeka4-1.jpg
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РЯДНОСТІ РУХУ

ЯКЩО ВИ ВИПАДКОВО ПЕРЕТНУЛИ ЛІНІЮ РОЗМІТКИ ВАШОЇ СМУГИ РУХУ, СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РЯДНОСТІ РУХУ NISSAN JUKE ПОПЕРЕДИТЬ ВАС ПРО ЦЕ ЗВУКОВИМ І ВІЗУАЛЬНИМ СИГНАЛОМ. ПРИ ЦЬОМУ СИСТЕМА НАСТІЛЬКИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА, ЩО ПРИПИНИТЬ ОПОВІЩЕННЯ, ЯК ТІЛЬКИ ВИ ВКЛЮЧИТЕ СИГНАЛ ПОВОРОТУ.

dvigun.jpg
ЗАПУСК ДВИГАТЕЛЯ КНОПКОЙ

БЛАГОДАРЯ СИСТЕМЕ ЗАПУСКА ДВИГАТЕЛЯ КНОПКОЙ ВЫ САДИТЕСЬ В МАШИНУ, НАЖИМАЕТЕ КНОПКУ И ЕДЕТЕ.

БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН

ІННОВАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СТАЮТЬ СТАНДАРТОМ. МІСЬКИЙ КРОСОВЕР NISSAN JUKE ПРЕКРАСНО ПОЄДНУЄ В СОБІ ПОТУЖНІСТЬ І ЕФЕКТИВНІСТЬ. ЙОГО БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН 117 К.С. ОБ'ЄМОМ 1,6 ЛІТРА ЗБІЛЬШУЄ ПОТУЖНІСТЬ ТУРБОНАГНЕТАТЕЛЯ ДЛЯ ПРИСКОРЕННЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ ПРИ НИЗЬКИХ ОБОРОТАХ, А СУЧАСНА СИСТЕМА ПРЯМОГО ВПОРСКУВАННЯ ГАРАНТУЄ ЕКОНОМІЮ ПАЛИВА.

kart-1-komfort.jpg
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ СТИЛЬ

ЗАВДЯКИ ЗРУЧНИМ СПОРТИВНИМ СИДІННЯМ САЛОН КОМПАКТНОГО КРОСОВЕРА NISSAN JUKE ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ КОМФОРТНОГО ВОДІННЯ. ДОДАЙТЕ ДО ЦЬОГО ОБРАЗУ КРОСОВЕРА КОЛЬОРОВІ РІШЕННЯ ВІД NISSAN DESIGN STUDIO І ДАЙТЕ ВОЛЮ СВОЇЙ ФАНТАЗІЇ.

18tdieulhd-JUKEHelios127-d.jpg
ЦІКАВИЙ ДИЗАЙН

РОЗФАРБУЙТЕ ВАШ КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР ЗА ВЛАСНИМ СМАКОМ І ЗРОБІТЬ ЙОГО УНІКАЛЬНИМ, ДОДАЮЧИ АКСЕСУАРИ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ВАШОМУ СТИЛЮ. NISSAN JUKE ВИРІЗНЯЄТЬСЯ УПІЗНАВАНИМ ДИЗАЙНОМ, ОСОБЛИВО ЯКЩО ДОПОВНИТИ ЙОГО ШТРИХАМИ, ЩО ПІДКРЕСЛЮЮТЬ ВАШУ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ.

kartinka-3-oglyad.jpg
ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ

ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ ОФОРМЛЕНА В МОТОЦИКЛЕТНОМУ СТИЛІ З ВИСОКОЮ КРИШКОЮ НАДАЮТЬ ПРИЛАДОВІЙ ДОШЦІ ОСОБЛИВО СПОРТИВНИЙ ВИД.

kart-4-tsentralnaya-konsol.jpg
ЦЕНТРАЛЬНА КОНСОЛЬ

ЦЕНТРАЛЬНА КОНСОЛЬ NISSAN JUKE НАГАДУЄ ХАРАКТЕРНІ ЛІНІЇ ЗНАМЕНИТИХ СПОРТИВНИХ МОТОЦИКЛІВ.

ЦІНИ, КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Виберіть максимум {{maxCompare}} комплектації для порівняння

{{ equipment.title }} від {{ equipment.minPrice }} грн

Опції: Стандартний Опціональний Недоступний
Назва комплектації {{ equipment.title }}
Варіанти комплектації
Технічні характеристики
{{ option.title }} {{ option.values[equipment.id][equipment.currentVariation.id] }}
{{ group.title }}
{{ option.title }} {{option.values[equipment.id].price}} грн. {{option.values[equipment.id].value}}
{{v}}
Чи бажаєте докладно ознайомитися з інформацією?
Виберіть документ, який вас цікавить:
Відео Nissan JUKE
Детальніше про Nissan JUKE

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО NISSAN ОНОВЛЕНИЙ JUKE

Новий Nissan Juke 2018 року – це міський кросовер з бездоганним сучасним дизайном, комфортним ергономічним салоном, ефективним двигуном. Оновлений Nissan Juke успішно  поєднує в собі якість і новаторські технології, чудову динаміку та найвищу надійність. За кермом  цього автомобіля ви отримаєте незабутні враження від подорожі. Новий Nissan Juke  оснащений аудіосистемою з об'ємним звучанням, яка не дасть нудьгувати в дорозі, а інтелектуальні технології та неймовірні можливості персоналізації дозволять підлаштувати автомобіль під себе.

УСЕ ДЛЯ ВАШОГО КОМФОРТУ

Nissan Juke – з тих автомобілів, які є відображенням індивідуальності свого власника. Зовнішність оновленого Nissan  вражає з першого погляду: оригінальний зовнішній вигляд і ковзні лінії корпусу привертають увагу тих, хто вибирає їзду з вітерцем. Автомобіль обладнаний системами безпеки найвищого рівня, які входять в комплекс Nissan Safety Shield, і інтелектуальними «помічниками», серед яких – система огляду на 360 градусів, система контролю утримання автомобіля в межах смуги, система контролю “мертвих” зон, TMPS , система доступу «I-key» та багато інших. Новий Nissan Juke подарує вам максимум задоволення від кожної поїздки!

NISSAN JUKE

Nissan Juke  уперше представили глядачеві на Паризькому автосалоні дуже оригінальним способом – в аеротрубі! Таку неймовірну презентацію відвідувачі автосалону запам'ятали назавжди. Цей малогабаритний кросовер неможливо стримати жодними рамками, він максимально універсальний. Саме завдяки цьому багато/безліч автолюбителів,  не роздумуючи, готові купити Nissan Juke. Надаємо вам можливість купити Nissan Juke за вигідними цінами в Києві в офіційного дилера Nissan ВіДі-Армада.

Nissan JUKE